Hakkımızda

40 Yıllık Tecrübe

Hakkımızda

Grubumuz, 1977 yılında Elektrik sektöründe satış ve üretim faliyetlerine başlamıştır. Bu sektörde 40’ıncı yılını doldurmak üzere olan grubumuz, bayisi olduğumuz markaların satış organizasyonunu ve gemi elektriği projelerinin gerçekleştirilmesinde etkin rol oynamaktadır.

2003 yılında yeni yapılanma içerisine giren firmamız ilk olarak gemi elektriği projelendirme ve uygulama faliyetlerini, kardeş firmamız Saygı Denizcilik ve Elektrik San. Tic. Ltd. adı altında devam ettirmeye başlamıştır.

Gesan Elektrik; bayisi olduğu markaların satış organizasyonu gerçekleştirmeye devam etmiştir.

2005 yılının ikinci yarısından itibaren satış organizasyonuna AG, OG uygulamalarınıda dahil ederek, kadrosunu yenilemiş ve satış organizasyonunu güçlendirerek Tuzla’da bulunan merkez şubesinde hizmetlerine devam etmiştir.

2015 yılının son aylarında kurduğu, floresan armatür imalat atölyesinde, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 ve CE sertifikalarını alarak,  Paslanmaz, DKP ve LED Gemi Tipi 2x18 floresan armatür üretimine ve satışına başlamıştır.

Satışını gerçekleştirdiğimiz bazı ürün, iş grupları;

  • KAÇAK AKIM KORUMA-OTOMAT/KONTAKTÖR-TERMİK/KOMPAK ŞARTEL/MASTERPACT /HIZ KONTROL CİHAZLARI/MOTOR YOL VERİCİLER VE MOTOR KORUMA ŞARTELİ(PANO İMALATI) BUTONLAR SİNYAL LAMBALARI-ZAMAN ROLESİ/PAKO ŞARTEL - VİNÇ KUMANDA EKİPMANLARI - İZALASYON TRAFOLARI -SERVO SÜRÜCÜLER VE SERVO MOTORLAR - ENDÜKTİF SENSÖRLER-KAPASİTİF SENSÖRLER-NİHAYET(LIMITH) ŞALTERLERİ - BASINÇ ŞARTELLERİ -  BAKER-İŞ PRİNÇ GLOP ARMATÜRLER FİŞ-PRİZ
  • EV TİPİ FİŞ - ANAHTAR - PRİZ  SANAYİ TİPİ KAUÇUK CEENORM  FİŞ+PRİZLER / ÇOK KONTAKLI SANAYİ TİP VİNÇ KUMANDA SOKETLERİ - LED PROJEKTÖR - LED AMPUL -LED EL FENERLERİ -PANEL LED AYDINLATMA - GEMTİPİ SEYİR FENERLERİ & SEYİR FENER AMPUL ÇEŞİTLERİ - LED DÖNER & ÇAKAR LAMBA - SİREN ÇEŞİTLERİ - KLEMENS ÇEŞİTLERİ - GEMİ KORNASI VE AKSESUARLARI - SELONEYT VALF - C4 ŞAMANDRA ÇEŞİTLERİ - PANO ÇEŞİTLERİ - ÇEŞİTLİ ÖLÇÜLERDE PLASTİK BUATLAR-YANGIN ALARM SİSTEMLERİ - DUMAN-ISI-ALEV DEDEKTÖRLERİ - YÜKSEK GERİLİM ELDİVEN&ÇİZME&HALI-ÖZEL SIKALA ÖLÇÜ ALETLERİ(ECS-AEC-SET)- GÜÇ KAYNAKLARI - UPS ÇEŞİTLERİ - INVERTÖR - KONVERTÖR - AKIM TRAFO ÇEŞİTLERİ - YÜKSEK VE ALÇAK GERİLİM KABLOLARI -KABLO BAĞLANTI AKSESUARLARI- KABLO EK ELEMANLARI - GEMİTİPİ SERTİFİKALI DOLGU MALZEMESİ -
  • SULU AKÜ - KURU AKÜ - JEL AKÜ -PİL & ÖZEL PİL ÇEŞİTLERİ
  • KABLO BAĞLARI - PLASTİK - SAC(METAL) - ALÜMİNYUM KABLO KANALI-TRAVERS KABLO MERDİVENİ - METAL KABLO BUATLARI - KROM - PRİNÇ & PLASTİK KABLO REKORLAR

1977 yılında bu yana sektörün önde gelen isimlerinden biri olan firmamız, daha hızlı ve atılımcı bir ruhla müşteri portföyünü genişletmeyi hedeflemektedir. Politikamız hedeflenen trende yönelik kalite, fiyat ve hizmettir. Bu hizmet dünya çapında ve müşterimizi memnun edecek hızdadır.

Bilgi birikimini gelişen teknolojileri ile sürekli güncelleştiren firmamız, prensip olarak yapılamayacak iş olmadığını benimsemektedir.

40 yıla varan tecrübesiyle her zaman en iyiyi hedefleyen firmamız sizlerle çalışmaktan onur duyar.